Zbiórka elektroodpadów

elektro

 Co zrobić ze zużytym sprzętem RTV i AGD: starym telewizorem, lodówką, pralką?

Przywieź domowe elektroodpady do Punktu Zbiórki, a my przyjmiemy je za darmo!

 

 

W naszych domach oraz zakładach pracy powstaje coraz więcej elektroodpadów. Pod tym pojęciem kryje się wszelkiego rodzaju zużyty sprzęt RTV i AGD, jak np. lodówki, zamrażarki, pralki, kuchenki, telewizory, odbiorniki radiowe, monitory, komputery, telefony komórkowe, żelazka, suszarki i inne. REMONDIS Szczecin co roku zbiera kilkaset ton takich odpadów i przekazuje spółce REMONDIS Electrorecycling do ponownego przetworzenia.

 

W siedzibie naszej spółki przy ul. Janiny Smoleńskiej ps. Jachna 35 mogą Państwo oddać za darmo niepotrzebne urządzenia elektryczne i elektroniczne. 

 

Elektroodpady możemy odebrać również bezpośrednio od Państwa z domu albo siedziby firmy. Za transport pobierana jest jednak opłata. Szczegółowych informacji co do zlecenia usługi i wysokości opłaty udziela nasz pracownik.

 

 

Elektroodpady w naszych domach - przykłady:

  • lodówki, zamrażarki
  • telewizory, monitory
  • sprzęt RTV
  • komputery, telefony komórkowe
  • tostery, żelazka
  • inne

 

 

 

 

 

Dokumenty potwierdzające przekazanie odpadu wydawane są od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-16.00, pok. nr 5.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Kontakt:

 

Jakub Sendorek

Anna Kujawa

 

tel.91 43 10 841

kom. 693 330 720

faks. 91 43 10 820

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.