„Chcesz pracować w branży o pewnej przyszłości, zdobywać doświadczenie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, realizować własne pomysły i wykazywać się inicjatywą? Skontaktuj się z nami !“

 

Kto szuka, ten znajdzie!

Nasze sukcesy w przyszłości i dalszy rozwój całej grupy kapitałowej są zależne od zaangażowania pracowników. Zmotywowani pracownicy to podstawowy warunek realizacji optymalnych usług dla naszych Klientów. W celu uzyskania szczegółowych informacji o możliwości zatrudnienia lub odbycia praktyk w naszym przedsiębiorstwie należy skontaktować się z Działem Ekonomiczno-Kadrowym REMONDIS Szczecin Sp. z o.o.

 

Kontakt:

tel: +48 / 91 / 4310803

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

OGŁOSZENIA O PRACĘ:

 

 

 

Ze wzgledu na obowiązujące przepisy prawne, wszystkie aplikacje przesyłane do REMONDIS Szczecin Sp. z o.o. muszą zawierać nastepujące zdanie: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. z 2016,  poz. 922."