„Chcesz pracować w branży o pewnej przyszłości, zdobywać doświadczenie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, realizować własne pomysły i wykazywać się inicjatywą? Skontaktuj się z nami !“

 

Kto szuka, ten znajdzie!

Nasze sukcesy w przyszłości i dalszy rozwój całej grupy kapitałowej są zależne od zaangażowania pracowników. Zmotywowani pracownicy to podstawowy warunek realizacji optymalnych usług dla naszych Klientów. W celu uzyskania szczegółowych informacji o możliwości zatrudnienia lub odbycia praktyk w naszym przedsiębiorstwie należy skontaktować się z Działem Kadrowo-Płacowym REMONDIS Szczecin Sp. z o.o.

 

Kontakt:

tel: +48 / 91 / 4310803

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

OGŁOSZENIA O PRACĘ:

 

Kierowca-ładowacz

Ładowacz

 

Ze wzgledu na obowiązujące przepisy prawne, wszystkie aplikacje przesyłane do REMONDIS Szczecin Sp. z o.o. muszą zawierać nastepujące zdanie: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, prowadzonego przez REMONDIS Szczecin Sp. z o.o., z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Janiny Smoleńskiej ps."Jachna" 35, 71-005 Szczecin, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych ("RODO") oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1)"